کارتن های اثاثیه - حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتن های اثاثیه - حمل اثاثیه منزل در اصفهان - بارکو اصفهان


حمل اثاثیه منزل در اصفهان به دلایل مختلفی بسیار هزینه آور است. به همین خاطر شهروندان اصفهانی موقع اساس کشی تا جایی که می شود، سعی می کنند وسایلشان را خودشان جابجا کنند. با این کار فقط برای وسایل بزرگ، حجیم و سنگین به کمک شرکت های اثاثیه نیاز دارند. یعنی ابتدا وسایل خود را با حوصله بسته بندی می کنند، سپس آن‌هایی که می‌توانند را خودشان جابجا می کنند. و سپس برای وسایل سنگین و جاگیر کامیون حمل اثاثیه می گیرند. از این رو در انتخاب شرکت حمل اثاثیه بسیار دقت می کنند تا با قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مناسب این کار را انجام دهند. شرکت های اثاثیه هم بر اساس مواردی قیمت های مختلفی دارند که بارکو اصفهان در اینجا به آن ها پرداخته است.

فهرست سرتیتر ها:

عواملی که بر قیمت شرکت های اساس کشی تاثیر دارند:

تفاوت قیمت نوع خودروی موردنیاز و درخواستی برای اساس کشی:

حجم، وزن و تعداد وسایل اثاثیه شما و تاثیر آن قیمت اساس کشی:

تاثیر مقدار زمانبر بودن اساس کشی بر قیمت آن:

تاثیر بسته بندی وسایل بر قیمت اساس کشی در اصفهان:

نتیجه گیری از مقاله عوامل تاثیرگذار بر قیمت حمل اثاثیه منزل:

سوالات متداول درمورد مقاله عوامل تاثیرگذار بر قیمت حمل اثاثیه منزل:

فهرست تصاویر:

اثاثیه ۱- کامیون های اساس کشی

اثاثیه ۲- حمل کردن وسایل سنگین

اثاثیه ۳- حمل کردن یخچال

عواملی که بر قیمت شرکت های اساس کشی تاثیر دارند:

شرکت های حمل اثاثیه بر اساس مواردی قیمت های خود را به مشتریان ارائه می دهند. این قیمت بر اساس موارد زیر ارائه می شود:

 • نوع خودرویی که درخواست می کنید
 • حجم و وزن وسایل
 • نوع وسیله
 • طبقه ساختمان مبدا و مقصد
 • مسافت
 • تعداد کارگرهای مورد نیاز
 • زمان اساس کشی
 • تعداد ماشین های درخواستی
 • محله و مکان مبدا و مقصد
عنوان حمل اثاثیه منزل در اصفهان
نویسنده مریم سلیمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۱۶۳۷ کلمه
مدت زمان مطالعه ۱۶ دقیقه

در ادامه با barkooesf همراه باشید تا به بررسی این موارد بپردازیم. زیرا دانستن این موارد به شما در انتخاب بهترین شرکت اساس کشی و تعداد کارگرها و ماشین هایی که نیاز دارید، کمک می کند. شما ممکن است هنگام اساس کشی استرس مازاد داشته باشید و نتوانید درست تصمیم گیری کنید. درچنین مواقعی ما مشاوره هم می دهیم که به شما در این کار بسیار کمک می کند. با این کار به راحتی می توانید با قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مناسب اساس کشی خود را انجام دهید. به تصویر اثاثیه ۱ نگاه کنید.

تفاوت قیمت نوع خودروی موردنیاز و درخواستی برای اساس کشی:

برای انتخاب خودروی موردنیاز ابتدا باید بدانید وسایل شما چقدر است و چه مقدار جا می گیرد. بیشتر شهروندان معمولا یک کامیون برای این کار اجاره می کنند. ولی اگر وسایل شما بیشتر است گاهی به ۲تا کامیون یا یک کامیون و یک نیسان یا خاور یا وانت نیاز پیدا می کنید. پس ابتدا بهتر است مقدار وسایل خود را بسنجید. زیرا قیمت هر کدام از این خودرو های حمل اثاثیه منزل در اصفهان متفاوت است. با توجه به نوسانات بازار توانایی ارائه قیمت ثابت به شما در این مقاله را نداریم. ولی به شما این اطمینان را می دهیم که قیمت های ما بسیار مناسب و کمتر از شرکت های دیگر است. همچنین کارگران ما آموزش دیده هستند و بدون نگرانی از آسیب رسیدن به وسایل خود، می توانید آن ها را به ما بسپارید.

کامیون اثاثیه - حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کامیون اثاثیه – حمل اثاثیه منزل در اصفهان – بارکو اصفهان

اثاثیه ۱- کامیون های اساس کشی

حجم، وزن و تعداد وسایل اثاثیه شما و تاثیر آن قیمت اساس کشی:

مقدار وسایل شما تاثیر مستقیم در قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان دارد. زیرا با توجه به تعداد وسایل، حجم و وزن آن‌ها، شما نیاز به ماشین حمل اثاثیه متفاوت دارید. معمولا ماشین موردنیاز برای اکثر مشتریان ما کامیون‌های اساس‌کشی است. زیرا حجم و وزن وسایل آن‌ها زیاد است پس نیاز به خودرویی دارند که توانایی حمل آن‌ها را داشته‌باشد. اگر شما برای اساس‌کشی خانه خود نیاز به ماشین حمل اثاثیه دارید پس قطعا یک کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان می‌خواهید. زیرا وسایل خانگی معمولا سنگین و حجیم هستند و جابجایی آن‌ها نیازمند دقت بسیاری است. همچنین با توجه به طبقه و فاصله نیاز به کارگر و تجهیزات مشخصی دارید. تجهیزات موردنیاز برای خانه همکف متفاوت با خانه طبقات ۲و۳ یا طبقه ۱۰ است. هرچی طبقه منزل شما بالاتر باشد نیازمند جک بلندتری هستید تا وسایل شما به راحتی قابل جابجایی باشند. به تصویر اثاثیه ۲ نگاه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تعداد افراد می‌توانید به مقاله عوامل موثر بر تعداد کارگرهای موردنیاز مراجعه کنید.

وسایلی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، کتابخانه، مبلمان، ویترین، میز تحریر، تخت خواب، کمد لباسی و… بسیار سنگین و حجیم هستند. پس برای جابجایی آن‌ها نیازمند تجهیزات خاص و تعدادی افراد نیرومند هستید. این وسایل را خودتان به تنهایی نمی‌توانید جابجا کنید و به کمک کارگران  توانمند و با دقت بارکو اصفهان نیاز دارید. شما با خیال راحت می‌توانید به کارگران ما اعتماد کنید زیرا قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان ما زیرنظر اتحادیه اساس‌کشی است. پس کارگران ما نمی‌توانند تنبلی کنند یا کار خود را با بی دقتی انجام دهند و موجب آسیب رسیدن به وسایل شما شوند. همچنین اگر قیمت زیاد به شما ارائه دهیم یا آسیبی به وسایل شما برسانیم، شما به راحتی می‌توانید از ما شکایت کنید و خسارت خود را دریافت کنید.

تاثیر مقدار زمانبر بودن اساس کشی بر قیمت آن:

وقتی شما درخواست کامیون اساس کشی barkooesf می دهید. با توجه به فصل و شرایط آب و هوایی، حمل اثاثیه منزل در اصفهان شما ممکن است طول بکشد. به همین خاطر بیشتر اساس کشی ها در تابستان یا پاییز انجام می شود. زیرا این دو فصل هم هوا گرم است و هم بارندگی نداریم. به همین خاطر قیمت اساس کشی در فصل تابستان بیشتر است زیرا بیشتر اساس کشی ها در این فصل انجام می شود. حمل اثاثیه شما با توجه به مقدار آن، حجیم و سنگین بودن وسایل، تعداد طبقات و کارگرها مقدار متفاوتی زمانبر است. اگر وسایل شما و تعداد طبقات زیاد باشد و تعداد کارگران درخواستی کم، پس زمان بیشتری می برد. همچنین با این کار قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بیشتر از زمانی است که تعداد کارگران بیشتر است. زیرا زمان بیشتری می برد و قیمت های اساس کشی ساعتی است.

جابجایی وسایل حجیم - حمل اثاثیه منزل در اصفهان

جابجایی وسایل حجیم – حمل اثاثیه منزل در اصفهان – بارکو اصفهان

اثاثیه ۲- حمل کردن وسایل سنگین

همچنین مسافت بین مبدا و مقصد و ترافیک بر روی زمان اساس کشی تاثیر دارد. هر چقدر فاصله بین مبدا و مقصد بیشتر باشد پس زمان بیشتری می برد تا وسایل شما به مقصد برسد. همچنین با توجه به محله های مبدا و مقصد قیمت های اساس کشی متفاوت است. پس اگر شما در محله هایی مثلا مرداویج، چهارباغ بالا و… هستید پس نباید انتظار قیمت پایین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را داشته باشید. زیرا شرکت های اساس کشی کافی است بدانند در این محله ها ساکن هستید تا قیمت خود را افزایش دهند. اگر تمایل دارید اساس کشی شما زمان کمتری ببرد پس تعداد کارگران بیشتری درخواست دهید. و اطلاعات کامل درمورد مبدا و مقصد خود مثل طبقه مکان و فاصله و… دهید. به تصویر اثاثیه ۳ نگاه کنید.

تاثیر بسته بندی وسایل بر قیمت اساس کشی در اصفهان:

زمانی که شما می خواهید اساس کشی کنید بهتر است ابتدا وسایل خود را بسته بندی کنید. برای انجام این کار باید به برخی نکات برای قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان توجه کنید. زیرا بسته بندی درست بر روی سالم ماندن وسایل شما در هنگام اساس کشی تاثیر بسزایی دارد. مثلا اگر شما اجاره نشین هستید و خانه ثابت ندارید بهتر است کارتن های وسیله های خود را نگه دارید. زیرا قبل اساس کشی باید وسایل را در کارتن هایی ایمن بگذارید و چه کارتنی بهتر از کارتن خود وسیله است؟. زیرا کارخانه ها بسته بندی محصولات خود را جوری انجام می دهند. که وسیله در هنگام باربری اصلا تکان نخورد و آسیبی به آن نرسد. پس وقتی وسایل را در کارتن خود بگذارید، هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان آسیبی نمی بینند.

وقتی کارتن های وسایل خود را نگه نداشته باشید، موقع اساس کشی باید دنبال کارتن های مخصوص اساس کشی بگردید. این کارتن ها هرجایی پیدا نمی شود زیرا باید بسیار محکم و مقاوم باشند. همچنین باید کارتن هایی با اندازه های مناسب وسایل خود پیدا کنید. موقع خرید کارتن باید به سالم و نو بودن آن توجه کنید. زیرا اگر کارتنی که می خرید نو نباشد و از استفاده زیاد فرسوده باشد، قدرت خود را از دست می دهد. اگر کارتن مناسب پیدا نکنید باید از شرکتی که درخواست کامیون کردید، بخرید که قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بیشتر می شود.

حمل یخچال - حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل یخچال – حمل اثاثیه منزل در اصفهان – بارکو اصفهان

اثاثیه ۳- حمل کردن یخچال

نتیجه گیری از مقاله عوامل تاثیرگذار بر قیمت حمل اثاثیه منزل:

ما در این مقاله در مورد تمامی مواردی که بر روی قیمت اساس کشی تاثیر دارند، صحبت کردیم. شما قبل از اساس کشی باید همه وسایل خود را جمع و بسته بندی کنید تا کارتان راحتتر شود. زیرا اگر این کار را انجام ندهید، موقع اساس کشی خیلی زمان باید بگذارید. اما نگران نباشید می توانید از کارگران بارکو اصفهان کمک بگیرید و وسایل خود را به راحتی بسته بندی کنید. هنگام انجام حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شرکت ما اعتماد کنید و آن را به ما بسپارید. ما وسایل شما را با احتیاط حمل می کنیم تا مبادا آسیبی ببینند.

سوالات متداول درمورد مقاله عوامل تاثیرگذار بر قیمت حمل اثاثیه منزل:

 1. برای درخواست کامیون اساس کشی چه کنیم؟

به سایت barkooesf مراجعه کنید.

 1. چرا باید قبل از اساس کشی وسایل خود را بسته بندی کنیم؟

تا با حوصله وسایل خود را جمع کنیم و درون بسته های مدنظر جایگذاری کنیم. همچنین زمان کافی برای این کار داشته باشیم و مرتب بچینیم تا قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمتر شود.

 1. اهمیت مرتب چیدن وسایل در کارتن های خود چیست؟

در هنگام اساس کشی به هم نریزد و آسیبی نبینند. بعد از اساس کشی هم راحت بتوانیم کارتن ها را باز و در خانه جدید خود بچینیم.

بدون نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *