اسباب کشی

اسباب کشی


روش هایی که می توان با آن ها به حمل وجابه جایی وسایل پرداخت چیست؟

اگر هر بار که حرکت می کنید بتوانید از کمک حرفه ای برای انجام سریع و آسان کار کمک بگیرید عالی نیست؟ اگرچه این ممکن است ایده آل باشد، اما به احتمال زیاد زمانی فرا خواهد رسید که بدون کمک حرفه ای در حال حرکت خواهید بود – از جمله اینکه مجبور هستید خودتان اثاثیه سنگین را جابجا هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان  کنید. اکنون، به خاطر داشته باشید که جابجایی اثاثیه سنگین به تنهایی به این معنا نیست که شما در واقع کاملاً تنها هستید – بلکه فقط یک جابجایی حرفه ای ندارید که به شما کمک کند. یک نفر نمی تواند کاناپه را از پله ها بالا یا پایین بیاورد، یا کل محتویات خانه، از جمله وسایل سنگین را روی یک کامیون در حال حرکت بار کند. با این حال، تفاوت بین کمک گرفتن از یک شرکت اسباب کشی و انجام یک جابجایی DIY با شریک، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود بسیار واضح است.چیدمان وسایل ۱ را نشان میدهد.

فهرست مطالب

روش هایی که می توان با آن ها به حمل وجابه جایی وسایل پرداخت چیست؟

فنونی برای چیدمان وسایل و گرفتن بهترین بازدهی برای جابه جایی!

سبد های خرید برای جابه جایی وسایل چه کمکی به ما می کنند؟

طرز جابه جایی وسایل توسط افراد با کم ترین فشار وارده !

عجله در جابه جایی میتواند موجب آسیب به افراد بشود !

فهرست تصاویر

چیدمان وسایل ۱

جا به جایی وسایل ۲

حمل بار۳

عنوان هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان
نویسنده علیرضا متین خواه
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه ۱۶۰۰
زمان مطالعه ۱۶ دقیقه

 

شما باید برنامه ای برای آماده سازی خانه قدیمی و خانه جدید خود در هنگام نقل مکان سنگین داشته باشید. مبلمان . برای اهداف ما، بیایید فرض کنیم شما یک بدنساز نیستید یا برای بلند کردن اجسام مناسب نیستید هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان (اگر بودید، احتمالاً این مقاله را در اینجا نمی‌خوانید)، بیایید به نحوه جابجایی اثاثیه سنگین بدون متخصص بپردازیم. ارزیابی و تدوین برنامه هنگام جابجایی حمل اثاثیه منزل در اصفهان اثاثیه سنگین، هدف این است که تا حد امکان کارآمد باشید. فهرستی از هر کالای سنگینی که باید در کامیون در حال بارگیری باشد، تهیه کنید، سپس بفهمید که چه زمانی و کجا باید بارگیری شود.

اسباب منزل

اسباب منزل

چیدمان وسایل ۱

فنونی برای چیدمان وسایل و گرفتن بهترین بازدهی برای جابه جایی!

. ترتیب قرار دادن هر مبلمان را در اولویت قرار دهید، و دوباره توجه داشته باشید که بزرگ‌ترین و سنگین‌ترین وسایل در اولویت قرار دارند. در حالی که توسعه یک برنامه تهاجمی هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان  ممکن است فقط یک مرحله دیگر از لیست کارهای بی پایان به نظر برسد، اما می تواند در زمان و تلاشی که برای مرتب کردن مجدد تمام اثاثیه سنگین کامیون خود نیاز دارید، صرفه جویی کند. وسایلت را جمع کن شما اولین کسی نیستید که باید بفهمید چگونه اثاثیه سنگین را خودتان جابجا کنیداین اقلام را می توان خریداری یا اجاره کرد، بنابراین تصمیم بگیرید که آیا فقط یک بار از آنها استفاده می کنید یا آنها را برای استفاده در آینده می پسندید. برای جابجایی اثاثیه سنگین خودتان به موارد زیر نیاز دارید: تسمه های شانه ای را حرکت دهید.

این دستگاه‌های مفید که به «تسمه‌های بلند کردن» یا «تسمه‌های مبلمان» نیز می‌گویند، مقداری از وزن هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان  را در حین بلند کردن اجسام سنگین به پشت و بازوهای شما منتقل می‌کنند و مدیریت آن‌ها را آسان‌تر می‌کنند. آنها قابل تنظیم هستند، بنابراین مطمئن شوید که آنها را متناسب با اندازه مبلمانی که بلند می کنید و اندازه بدن شما سفارشی کنید. نوار لغزنده مبلمان. اینها برای جابجایی اثاثیه سنگین خودتان ضروری هستند..

سبد های خرید برای جابه جایی وسایل چه کمکی به ما می کنند؟

. سبد خرید مبلمان. دو نوع چرخ دستی مبلمان وجود دارد که هنگام اسباب کشی به خوبی برای شما کار می کنند، اگرچه ممکن است تنها یکی از آنها را در دست داشته باشید. اولی یک سکوی چهارچرخ مربعی است که می توان آن را با یا بدون دسته هل داد. دیگری یک گاری دو چرخ است که پایه کوچکتری نسبت به یک سکوی چهارچرخ مربعی دارد اما به توزیع وزن به صورت عمودی کمک می کند و آن را برای وسایل هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان بلند ایده آل می کند. قبل از شروع به فشار دادن، اقلام را با طناب یا تسمه های اضافی روی حمل اثاثیه منزل در اصفهان گاری محکم کنید. مبلمان را به کوچکترین قسمت ها تقسیم کنید هر چه تعداد دفعات بیشتری بتوانید هر یک از اثاثیه سنگین را بشکنید، بهتر است. این به این معنی است که تمام قطعات قابل جابجایی، از جمله کوسن ها، دستگیره ها، پاها، کشوها و غیره را بردارید تا به صورت جداگانه حرکت کنید .جا به جایی وسایل ۲را نشان میدهد.

همچنین قطعات و چیزهایی مانند چارچوب تخت را خراب کنید. اگر در هر نقطه ای مجبور به برداشتن پیچ ها یا سایر قطعات کوچک برای انجام این کار هستید، حتماً مواد کوچک مربوط به هر مورد را در کیسه ها ذخیره کنید و روی آنها برچسب بزنید تا بدانید همه این قطعات برای چیست. تکنیک صحیح بلند کردن را دنبال کنید همانطور که احتمالاً می توانید از لیست تجهیزات مورد نیاز متوجه شوید، شما مبلمان سنگین را خیلی بیشتر از هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان بلند کردن خود می لغزید، فشار می دهید و می کشید. این کار استرس وارده بر بدن شما را تا حد زیادی کاهش می دهد و کل کار را آسان می کند. اما وقتی از پله‌ها بالا می‌روید یا نیاز به بارگیری وسایل روی کامیون دارید، آن را بکشید و بلغزانید. ایمنی همیشه حرف اول را می زند، بنابراین مطمئن شوید که درست قبل از بلند کردن، نحوه انجام آن را می دانید.

جابه جایی وسایل

جابه جایی وسایل

جا به جایی وسایل ۲

طرز جابه جایی وسایل توسط افراد با کم ترین فشار وارده !

بر اساس نیاز خود خم شوید نه کمرتان. مهمترین چیزی که هنگام بلند کردن اثاثیه سنگین باید به خاطر بسپارید این است که وزن را روی پاهای خود حمل کنید نه پشت خود. برای تنظیم صحیح وزنه، به جای خم شدن در طول بلند کردن اولیه، با زانوهای خود اسکوات بزنید. این کار بیشتر وزن شما را هنگام بلند شدن به جای روی کمر، روی بازوها و پاهایتان می آورد. وسایل نزدیک به بدن خود را با خود حمل کنید. اثاثیه سنگین را تا حد امکان نزدیک بدن خود هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان  قرار دهید، نه دور از آن. این کار چند چیز را انجام می دهد، از جمله کمک به بدن شما برای حفظ تعادل و درگیر کردن بازوها و شانه های شما در این کار (گزینه بهتری نسبت به ساعد شما). هنگام بلند کردن یا حمل بدن خود را نچرخانید. هنگام راه رفتن با مبلمان سنگین، سعی کنید بدن خود را ثابت نگه دارید .

برای مواقعی که نیاز به پیچ و تاب دارید، اجازه دهید باسن‌هایتان به جای برعکس، با پاهایتان حرکت کنند و آن‌ها را دنبال کنید. نکته ایمنی دیگری که نباید نادیده بگیرید: مطمئن شوید که همیشه می توانید ببینید به کجا می روید. وقتی کمد لباس جلوی دید شما را می گیرد، ممکن است دشوار باشد، اما هرگز نباید کاملاً از اینکه کجا می روید بی خبر باشید. و از آنجایی که بدن شما تمایل دارد به جایی که چشمان شما می روند، سر خود را رو به جلو نگه دارید، نه به سمت پایین. پایین پله ها حمل اثاثیه سنگین از پله ها به بالا یا پایین، لایه دیگری از پیچیدگی را به یک کار دلهره آور هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان اضافه می کند، اما همیشه راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. برای جابجایی اثاثیه سنگین از پله ها، باید با یک شریک کار کنید .

عجله در جابه جایی میتواند موجب آسیب به افراد بشود !

نه چیزی که بخواهید خودتان امتحان کنید. بالا و پایین بردن وسایل به این معنی است که افرادی که روی پله پایین می آیند وسایل را از سطح پایین آن حمل می کنند و افرادی که در بالای پله هستند وسایل را از سطح بالایی آن حمل می کنند. آهسته راه بروید، با سرعتی که فرد در پایین قرار دارد. مردم دیده نمی شوند. اگر یک آیتم سنگین اما کوچک است، شما هنوز به دو نفر نیاز دارید که با هم کار کنند. مثل همیشه، صرفاً برای اینکه کاری را چند دقیقه سریعتر هزینه عالی حمل اثاثیه منزل در اصفهان  انجام دهید، خطر آسیب جدی را ندارد. وقت بگذارید و برای کار عجله نکنید. طرح های تخلیه نیز وجود دارد تا زمانی که هر کالا نه تنها از کامیون در حال حرکت باز نشود، بلکه در مکان مناسب در خانه جدید شما قرار نگیرد، متوجه نخواهید شد.حمل بار۳ را نشان میدهد.

به همین دلیل، همانطور که برنامه ریزی می کنید و اولویت بندی می کنید که چگونه همه چیز را از خانه قدیمی خود بیرون بیاورید، چگونه می خواهید همه چیز را تخلیه کنید. به این ترتیب، از دردسر جابجایی اثاثیه سنگین از کامیون به خانه خود خلاص می شوید تا دوباره آن را جابجا کنید. با این حال، برای صرفه جویی حمل اثاثیه منزل در اصفهان در زمانلازم نیست که باشد. از دایرکتوری شرکت های حمل و نقل رایگان ما برای یافتن هزینه عالی  حمل اثاثیه منزل در اصفهان  شرکت های حمل و نقل معتبر در منطقه خود استفاده کنید که می توانند آن وسایل سنگین را از دست شما خارج کنند و کار را به سرعت انجام دهند.

حمل بار

حمل بار

حمل بار۳

آیا مجبور به حمل اثاثیه سنگین خودتان به نظر کار زیاد است؟

از دایرکتوری شرکت های حمل و نقل رایگان استفاده کنید.

چرا هر پایه یا گوشه مبلمانی که در حال جابجایی هستید قرار می گیرند تا به راحتی روی طبقات از جمله فرش سر بخورد؟

که خبر خوبی است زیرا به این معنی است که نوآوری های خوبی برای جابجایی های DIY وجود دارد.

چرا می توانید قبل از شروع به چیدن هر قطعه مبلمان در کنار هم صبر کنید تا همه چیز حذف شود؟

زیرا چرخش یا سایر حرکات سریع می تواند باعث آسیب شود.

بدون نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *