حمل اثاثیه منزل - تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و 5 نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی!

حمل اثاثیه منزل - تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و 5 نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی! - بارکو اصفهان


حمل اثاثیه منزل در اصفهان شاید شما در اپارتمان و محل زندگی خود به دنبال خانه جدید باشید. و به دنبال اسباب کشی منزل باشید. یا شاید قصد دارید که از طبقه سوم اپارتمان خود به طبقه دهم بروید. باید بدانید تعرفه هایه باربری اصفهان با هم متفاوت است. بسته بندی وسایل شما کارگران به خوبی بدونه هیچ مشکلی این کار را انجام میدهند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان و نیروهای ماهر برای بسته بندی و حمل  وسایل انتخاب میشوند.

فهرست تصاویر

باربری ۱یخچال

باربری ۲ مبلمان

باربری ۳ تلویزیون

کارگرانی که تجربه و اموزش کافی ندیده باشند

کارگرانی که تجربه و اموزش کافی ندیده باشند ممکن است به وسایل صدمه وارد کنند. کارگران باید قدر بدنب بالا داشته باشند البته بستگی به بار شما دارد. باید بدانید انتخاب کارگر حمل اثاثیه با شما نیست. باید بدانید کار گرا که برای این کار هستند معمولا با تجربه میباشند.حمل اثاثیه منزل در اصفهان و باید با ارامش وبا انتخاب خودشنا وسایل شما را حمل کنند. در برخی موارد شما باید از کارگران فنی برای وسایلی مانند لوستر پرده و شوفاژ استفاده کنید. چرا که تمامی کارگر حمل اثاثیه قادر به انجام این کار نبوده. باید بدانید که کارفرما گروه با امدن نیرو ها خودش را به شما معرفی میکند.

 • نکته: اگر شما میخواهید وسایل سنگین و با بسته بندی مناسبی داشته باشید باید با کارشناسان ما هماهنگی کنید.
 • نکته: کارگر حمل اثاثیه فقط برای حمل و بسته بندی وسایل شما میباشند نه مواردی دیگر
 • نکته: برای وسایل مانند لوستر شوفاژ پرده باید از کارگران فنی استفاده شود پس با کارشناسان ما هماهنگی کنید.
 • نکته: کارگر حمل اثاثیه که برای شما ارسال میشود تحت امر شما و کارفرما میباشند نه رانند ماشین
 • نکته: هرگونه توهین به کارگران باعث لغو قرارداد میشود

قبل از تماس با ما و درخاست کارگر حمل اثاثیه موارد زیر

 • قبل از امدن کارگران تمام وسایل خود را بسته بنده و اماده کنید. و اگر نمیتوانید با کارشناسان ما هماهنگ کنید که کارگر حمل اثاثیه این کار را انجام دهند.
 • از کارگران روز موزد استفاده نکنید چرا که ممکن است به وسایل شما صدمه وارد شود

همان گونه که میدانید باربری اصفهان یک شقل می‌باشد

همان گونه که میدانید باربری یک شغل بسیار سخت حساس و خطر ناکی است که اگر از باربری اصفهان اصتفاده نکنید ممکن است که وسایل شما صدمه ببیند و باید از نیرو های واردی در این زمینه اصتفاده کنید. باربری اصفهان نیروهای که شما احتیاج دراید را دارا می‌باشد.

بسته بندی اثاثیه تعرفه و هزینه حمل بار در اصفهان

برای بسته بندی اثاثیه، ممکن است به نوار بسته بندی. روکش حباب دار، پتوهای متحرک، روکش مبلمان. کاغذ یا روزنامه بسته بندی، دالی یا کامیون دستی و لغزنده مبلمان نیاز داشته باشید. اقلام خاصی که نیاز دارید ممکن است به نوع و اندازه مبلمانی که بسته بندی می کنید بستگی داشته باشد.

وسایل برای انجام این کار

 • نایلون های حباب دار
 • کارتن مقاوم
 • سلفون چسب پنج سانتی
 • فوم
 • چندین طناب
 • پتو
 • جعبه پلاستیکی
 • جعبه چوبی
 • چسب خارجی با کیفیت
 • منگنه
 • روزنامه
 • ماژیک

نکات عمومی بسته بندی اثاثیه

 • وسایل که کمتر استفاده میکنید را اول بسته بندی کنید
 • پس از حمل اثاثیه منزل با ماژیک بر روی بسته ها وسایلی که درون ان هستن را بنویسید
 • وسایل سنگین را درون کارتونها قرار ندهید
 • جا ها خالی در کارتون ها را باید پر کنید اگر چیزی نیست نایلون بزارید.
 • کارتون های بزرگا را پر از وسیله نکنید
 • وسایل بسته بندی اثاثیه شیشه ای و چینی را با روزنامه نایلون های حباب دار بسته بندی کنید.

حمل اثاثیه منزل - تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و 5 نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی!

حمل اثاثیه منزل – تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و ۵ نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی! – بارکو اصفهان

باربری ۱یخچال

بسته بندی یخچال وسایل خانه شما برای حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی در اصفهان برای بسته بندی یخچال باید ابتدا آن را خالی کرده و کاملا تمیز کنید. بسته بندی اثاثیه سپس، می توانید با پتوهای متحرک یا مقوا از نمای بیرونی محافظت کنید. درها را با نوار بسته بندی یا طناب ببندید. اگر یخچال را جابه‌جا می‌کنید، بهتر است آن را به صورت عمودی روی دالی یا کامیون دستی حمل کنید. حمل اثاثیه منزل حتماً دستورالعمل‌های سازنده را برای بسته‌بندی خاص یا توصیه‌های جابجایی مدل یخچال خاص خود بررسی کنید.

تمامی قفسه ها و مواردی که درون یخچال هستند را خارج کنید. مراقب کابل برق ان باشید و ان را با نوار چشب به پشت یخچال محکم کنید.

نکته: بسته بندی اثاثیه ۲۴ یا ۴۸ ساعت قبل یخچال را خاموش کنید

نکته: نکته هنگامی که وارد منزل جدید شدید سری یخچال را به برق نزنید. ۲ یا ۴ ساعت صبر کنید.

حمل اثاثیه منزل - تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و 5 نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی!

حمل اثاثیه منزل – تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و ۵ نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی! – بارکو اصفهان

باربری ۲ مبلمان

بسته بندی مبلمان وسایل خانه شما برای حمل اثاثیه منزل

برای بسته بندی مبلمان، ابتدا باید قطعاتی را که می توان جدا کرد، جدا کرد. سپس، تکه‌های جداگانه را با روکش حباب‌دار یا پتوهای متحرک بپیچید و آنها را با نوار بسته‌بندی محکم کنید. بسته بندی اثاثیه برای قطعات بزرگتر، مانند مبل یا تشک، می توانید از روکش مبلمان استفاده کنید. تا آنها را در برابر خراش و گرد و غبار محافظت کنید. از نوارهای لغزنده مبلمان برای جابجایی قطعات سنگین راحت تر و محافظت از کفپوش استفاده کنید. اسباب کشی منزل اطمینان حاصل کنید که هر قطعه را با محتویات و مقصد اتاق آن برچسب بزنید تا باز کردن بسته بندی آسان تر شود.

بسته بندی لباس وسایل خانه شما برای حمل اثاثیه منزل

هنگام بسته بندی لباس، می توانید از چمدان، جعبه یا سطل های پلاستیکی نگهداری استفاده کنید. بسته بندی اثاثیه لباس ها را به طور مرتب تا کنید. و در ظرف قرار دهید. با استفاده از کاغذ بسته بندی یا دستمال کاغذی برای پر کردن شکاف ها و جلوگیری از چین و چروک. اسباب کشی منزل برای صرفه جویی در فضا می توانید. از کیسه های جاروبرقی نیز استفاده کنید، اما مراقب باشید. که آنها را بیش از حد بسته بندی نکنید زیرا باعث آسیب به لباس می شود. برای اقلام ظریف یا لباس های رسمی، می توانید. بسته بندی اثاثیه از کیف های لباس برای محافظت از آنها در برابر چروک و گرد و غبار استفاده کنید. اسباب کشی در اصفهان حتماً روی هر ظرف با محتویات و اتاق مقصد برچسب بزنید تا باز کردن بسته‌بندی آسان‌تر شود.

بسته بندی ظروف شکستنی وسایل خانه شما برای حمل اثاثیه منزل

برای بسته بندی ظروف شکستنی، مانند ظروف یا لیوان، می توانید. اسباب کشی منزل از کاغذ بسته بندی یا بسته بندی حباب دار برای بسته بندی. هر یک از اقلام به صورت جداگانه استفاده کنید. از نوار بسته بندی برای محکم کردن بسته بندی در جای خود و جلوگیری از لیز خوردن آن استفاده کنید. بسته بندی اثاثیه اقلام پیچیده شده را در یک جعبه محکم قرار دهید. از کاغذ بسته بندی یا بادام زمینی فوم استفاده کنید. تا شکاف ها را پر کنید و از جابجایی آنها در حین حمل و نقل جلوگیری کنید. مطمئن شوید که روی جعبه برچسب شکننده است و مشخص کنید کدام طرف باید رو به بالا باشد. اسباب کشی منزل برای محافظت بیشتر، می‌توانید از بسته‌های ظرف یا جعبه‌های سلولی نیز استفاده کنید. که به‌طور خاص برای بسته‌بندی ظروف و لیوان‌ها طراحی شده‌اند. هنگامی که جعبه را روی یک کامیون متحرک بار می‌کنید. بسته بندی اثاثیه آن را روی وسایل سنگین‌تر قرار دهید و از چیدن چیزی روی آن خودداری کنید.

حمل اثاثیه منزل - تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و 5 نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی!

حمل اثاثیه منزل – تعرفه و هزینه حمل اثاثیه منزل و ۵ نوع بسته بندی و وسایل برای بسته بندی! – بارکو اصفهان

باربری ۳ تلویزیون

بسته بندی تلویزیون وسایل خانه شما برای حمل اثاثیه منزل

برای بسته بندی تلویزیون، ابتدا باید کابل ها را جدا کرده و پایه ها یا پایه های دیواری را جدا کنید. اسباب کشی منزل سپس، تلویزیون را با روکش حباب دار یا یک پتوی متحرک. بپیچید و آن را با نوار بسته بندی محکم کنید. تلویزیون پیچیده شده را در یک جعبه محکم که کمی بزرگتر از تلویزیون است، قرار دهید. بسته بندی اثاثیه از کاغذ بسته بندی یا بادام زمینی فوم استفاده کنید تا شکاف ها را پر کنید. و از جابجایی آن در حین حمل و نقل جلوگیری کنید. مطمئن شوید که روی جعبه برچسب شکننده است و مشخص کنید کدام طرف باید رو به بالا باشد. اسباب کشی منزل اگر هنوز جعبه اصلی و مواد بسته بندی را که تلویزیون وارد کرده است دارید. بهتر است از آن ها برای حداکثر محافظت استفاده کنید. هنگامی که جعبه را روی یک کامیون متحرک بار می‌کنید. اسباب کشی در اصفهان آن را روی وسایل سنگین‌تر قرار دهید و از چیدن چیزی روی آن خودداری کنید.

نکته: باید بدانید قیمت حمل اثاثیه متفاوت می‌باشد و برا دانست قیمت باید با یات مراجه کنید این تعرفه قیمت بستگی به مسافت تعداد وسایل بستگی دلرد و وسیله که شما درخواست میدهید برای دانستن قیمت حمل اثاثیه تماس فرمایید

نتیجه گیری تعرفه و هزینه حمل بار در اصفهان

در این مقاله با انواع بسته بندی مانند: بسته بندی یخچال اسنا شدیم. اسباب کشی در اصفهان برای بسته بندی یخچال باید ابتدا آن را خالی کرده و کاملا تمیز کنید. بسته بندی اثاثیه سپس، می توانید با پتوهای متحرک یا مقوا از نمای بیرونی محافظت کنید. درها را با نوار بسته بندی یا طناب ببندید. و فهمیدیم که به چه شکا باید این کار را انجام داد. با وسایل مورد نیاز برای این کار اشنا شدیم. مانند: نایلون های حباب دار – کارتن مقاوم – سلفون چسب پنج سانتی. نکات عمومی بسته بندی اثاثیه اشنا شدیم. وسایل سنگین را درون کارتونها قرار ندهید.

سوالات متداول تعرفه و هزینه حمل بار در اصفهان

 1. وسایل مورد نیاز برای بسته بندی چیست؟

نایلون های حباب دار – کارتن مقاوم – سلفون چسب پنج سانتی . فوم – چندین طناب – پتو – جعبه پلاستیکی – جعبه چوبی. چسب خارجی با کیفیت – منگنه – روزنامه – ماژیک.

 1. نکات عمومی بسته بندی چیست؟

وسایل که کمتر استفاده میکنید را اول بسته بندی کنید. پس از حمل اثاثیه منزل با ماژیک بر روی بسته ها وسایلی که درون ان هستن را بنویسید. وسایل سنگین را درون کارتونها قرار ندهید. جا ها خالی در کارتون ها را باید پر کنید اگر چیزی نیست نایلون بزارید. کارتون های بزرگا را پر از وسیله نکنید. وسایل بسته بندی اثاثیه شیشه ای و چینی را با روزنامه نایلون های حباب دار بسته بندی کنید.

 1. انواع بسته بندی چیست؟

بسته بندی یخچال – بسته بندی مبلمان – بسته بندی لباس. بسته بندی ظروف شکستنی – بسته بندی تلویزیون.

بدون نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *