_

بارکو بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان با سرویس دهی ۲۴ ساعته 

ارائه انواع خدمات حمل اثاثیه منزل برون شهری و درون شهری با بارکو اصفهان

 

شرکت بارکو اصفهان با بیش از دو دهه سابقه حمل اثاثیه منزل و بسته بندی اسباب توانسته است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه و بالاترین میزان رضایت را داشته باشد. ما در این شرکت با افتخار اعلام میداریم که از بهترین نیروهای متخصص در امور جابجایی اثاثیه دعوت به کار نموده ایم تا آسودگی خیال شما عزیزان در اسباب کشی فراهم شده باشد. تمامی کامیون های باربری دارای راننده های متعهد هستند و از همان ابتدا با ارائه بیمه نامه ی رسمی از اسباب کشی خود خاطرجمع باشید.

برای استفاده از خدمات ۲۴ ساعته شرکت بارکو با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۳۶۱۴۸۳۷۱

_
بسته بندی تخت خواب در اسباب کشی - بارکو بار

بسته بندی سرویس خواب و کمد

شرکت باربری بارکو اصفهان برای جابجایی سرویس خواب و کمد در ابتدا اقدام به باز کردن پیچ های اتصال نموده و سپس قطعه های جدا شده را توسط ضربه گیر محافظت میکند تا وسایل آسیبی نبینند.

بسته بندی ظروف شکستنی - بارکو بار

بسته بندی ظروف شکستنی و حساس

شرکت حمل اثاثیه در اصفهان بارکو با کمک نیروی متخصص بسته بندی خود می تواند تمامی وسایل حساس و شکستنی شما را توسط نایلون حباب دار پیچیده و سپس در جعبه های مقاوم بسته بندی کند.

حمل ساید بای ساید- بارکوبار

بسته بندی اصولی یخچال و ساید

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بارکو در زمینه بسته بندی اصولی ساید و یخچال تخصص ویژه ای دارد. برای بسته بندی در کامیون نیز از کمربند های مخصوص و عایق های ضد ضربه و تسمه استفاده می شود.

تهیه جعبه و نایلون حباب دار برای بسته بندی

شما برای خرید و تهیه کارتن و جعبه تنها کافی است که با ما تماس بگیرید. بارکو بهترین و با کیفیت ترین جعبه ها را برای شما ارسال می کند.

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی 

شما می توانید برای جمع آوری اسباب و خرید وسایل بسته بندی  از متخصصین ما در این امور بهره بگیرید. متخصصین ما با کیفیت ترین اقلام را برای شما فراهم میکنند.

بسته بندی صحیح اثاثیه

برای بسته بندی وسایل خود نگران نباشید! شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بارکو تمام لوازم و ابزار های لازم برای بسته بندی را در اختیار شما قرار می دهد. 

بسته بندی گل و گیاهان موجود در منزل

شرکت بارکو اصفهان در ابتدا گیاهان را دسته بندی میکنند و بسته به وزن و نوع گیاه اقدام به محافظت و بسته بندی میکنند تا گیاهان در زمان اسباب کشی هیچ آسیبی نبینند. 

تبحر کارگران اسباب کشی برای جابجایی

کارگرهای شرکت باربری اصفهان بارکو آموزش دیده هستند و می توانند تمامی اقلام منزل را به درستی و در سریع ترین زمان ممکن به کامیون منتقل و در مقصد جابجا کنند.

کامیون های باربری 

شرکت بارکو اصفهان از مجهزترین کامیون ها برای حمل بار استفاده میکنند. مشاورین ما قبل از اسباب کشی با بازدید از اثاثیه بهترین کامیون را به شما معرفی می کنند.

بسته بندی لوازم آشپزخانه - بارکو بار
_

بسته بندی لوازم آشپزخانه

 

برای بسته بندی لوازم آشپزخانه نیاز است که این وسایل دسته بندی شوند. برای جمع آوری ظروف شکستنی می توانید از روزنامه استفاده کنید. برای وسایل بزرگ تر نظیر یخچال و ساید باید شرایط دیگری را فراهم کنید. کیفیت حمل اثاثیه را در نظر بگیرید. قبل از حمل یخچال ساید شما بایستی مواد غذایی را خارج کنید. بهتر است طبقات یخچال جدا شود و حتی گاهی نیاز است درب ساید از بدنه یخچال جدا شود تا در راه پله ها و در گردش پله ها یخچال آسیبی نبیند. شرکت بارکو اصفهان برای انتقال ساید به کامیون از چرخ دستی مخصوص استفاده می کند و سپس در کامیون توسط محافظ های خاص دور یخچال پیچیده می شود تا در حین مسیر از تکان های خطرناک جلوگیری شود. پس از انتقال به مقصد نیز مهم است که یخچال حداقل ۶ ساعت به برق وصل نشده و  برق زده نشود تا دستگاه به حالت اولیه باز گردد.

_

حمل لوازم موسیقی انواع توسط بارکو اصفهان

 

سازهای بزرگ مانند پیانو به دقت و تجربه بالای کارگران حمل و نقل در حین حمل و نقل نیاز دارند. برای حمل پیانو باید ساز را با بسته بندی مناسب و بادوام ایزوله کنید تا تمامی دکمه ها، درها و پایه ها را از ضربه های احتمالی بپوشاند. اگر در بسته بندی، حمل و جابجایی پیانو دقت لازم صورت نگیرد، صدمات و خسارات زیادی به مشتریان، کارگران و شرکت حمل و نقل وارد می شود. برای حمل سازهای دیگر نیاز است که وسایل به درستی در محافظ خود قرار بگیرند. در داخل جعبه حمل و نقل، سیم های سازهایی مانند گیتار، سیم و سیم های تریبل را قبل از بسته بندی شل کنید تا از آسیب دیدن آنها در طول سفر جلوگیری کنید. با توجه به اصول بسته بندی اثاثیه، برای اطمینان از ایمنی، برچسب مخصوصی را که می توان آن را برش داد روی جعبه ها بزنید.

بسته بندی آلات موسیقی - بارکو بار

استفاده از خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان با یک تماس

سوالات متداول بارکو اصفهان
1
آیا بسته بندی لوازم موسیقی توسط بارکو انجام میشود؟

بله، شرکت بارکو میتواند لوازم موسیقی شما را به درستی بسته بندی کند تا در حین حمل آسیبی نبیند.

2
آیا قبل از اسباب کشی نیاز است یخچال خالی شود؟

بله، شما قبل از اسباب کشی باید تمامی مواد غذایی را از یخچال خود خالی کنید.

3
آیا می توان گیاهان را در اسباب کشی بسته بندی کرد؟

بله. برای حمل گیاهان ما بسته بندی های بروز و نوینی داریم.

انجام بهترین خدمات حمل اثاثیه در اصفهان

استفاده از خدمات حمل اثاثیه با مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن

بهترین شرکت باربری در اصفهان

بهترین شرکت حمل اثاثیه در اصفهان

با یک تماس حمل و نقل خود را به آسانی انجام دهید

اگر در حال برنامه ریزی برای نقل مکان هستید و تصمیم دارید به جای استخدام یک شرکت حمل و نقل. یک روش . بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهانرا انتخاب کنید. ممکن است تعجب کنید که بهترین راه برای تهیه و جابجایی مبلمان چیست. در حالی که بسته بندی وسایل کوچک مانند لباس آسان تر است. حمل اثاثیه منزل اصفهان حمل اثاثیه بزرگ و حجیم می تواند چالش برانگیزتر باشد. بدون اقدامات احتیاطی مناسب. اثاثه یا لوازم داخلی ممکن است پاره شود. مبلمان شیشه ای ممکن است ترک بخورد. و خرده چوب کنده شود. آماده شدن برای جابجایی مبلمان برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل قبل از رسیدن به مکان جدید ضروری است

نام نویسنده شادی اگاه
تعداد کلمات ۱۵۶۹
عنوان مقاله بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان
زمان مطالعه ۱۵ دقیقه
دپارتمان اوج شید

فهرست مطالب مبلمان آماده جابجایی بسته بندی اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل در تمیز و ایده هایی که به ذهن میرسد نحوه بسته بندی مبلمان در بارکو ی اصفهان چیست نحوه بسته بندی مبلمان برای جابجایی چگونه است بسته بندی اثاثیه منزل در را انتخاب کنید ابزار مناسب موبایل را دریافت کنید و باقی کار را به مابسپارید از بسته بندی اثاثیه منزل در مبلمان استفاده کنید نکاتی که هنگام تهیه و جابجایی مبلمان باید به خاطر بسپارید برخی از نکاتی که هنگام آماده شدن برای حرکت خود باید در نظر بگیرید فهرست تصاویرََ . بسته بندی اثاثیه  ۱ بسته بندی اثاثیه  ۲ بسته بندی اثاثیه  ۳

مبلمان آماده جابجایی بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

هنگامی که آماده بسته بندی اثاثیه خود برای جابه جایی هستید. داشتن تجهیزات مناسب و یادگیری چند ترفند می تواند این روند را آسان تر و ایمن تر کند. بسته بندی مناسب داشته باشید علاوه بر جعبه های مقوایی. نوار بسته بندی و بسته بندی حبابدار. باید سایر لوازم اسباب کشی را نیز در نظر بگیرید. بسیاری از این لوازم در فروشگاه سخت افزار محلی شما یا به صورت آنلاین در دسترس هستند. با این حال. برخی از شرکت های حمل و نقل نیز این لوازم را اجاره می دهند که می تواند گزینه مقرون به صرفه تری باشد. اگر قصد دارید اثاثیه بزرگ را جابجا کنید. مطمئن شوید که این وسایل اسباب کشی را در اختیار دارید:

 • پتوهای متحرک
 • پوشش حباب دار
 • روکش مبل و تشک
 • پوشش کششی پلاستیکی
 • مقوا راه راه
 • پد مبلمان

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان تمیز و ایده هایی که به ذهن میرسد

قبل از بسته بندی. وقت بگذارید و تمام مبلمان را کاملا تمیز و گردگیری کنید. گرد و غبار و زباله های باقی مانده می توانند مبلمان شما را در حین جابجایی خراش دهند. بعلاوه. تمیز کردن مبلمان قبل از اسباب کشی به این معنی است که کثیفی غیر ضروری را وارد خانه جدید خود نخواهید کرد. برچیدن مبلمان از آسیب در حین جابجایی جلوگیری می کند و بسته بندی کامیون در حال حرکت را آسان تر می کند. همچنین یکی از وقت گیرترین کارها در آماده سازی مبلمان برای جابجایی است. بنابراین بر اساس آن برنامه ریزی کنید. در اینجا برخی از قطعاتی وجود دارد که باید به فکر جداسازی آن باشید:

 • در صورت امکان. پایه ها و صفحه میز را از همه میزها جدا کنید
 • قاب تخت از جمله تخته سر و تخته پا را به طور کامل جدا کنید
 • دستگیره ها و سایر قطعات قابل جابجایی را از کمدها و میزها بردارید
 • کوسن ها و پایه ها را از روی مبل ها و صندلی ها بردارید

نحوه بسته بندی مبلمان در بارکو ی اصفهان چیست

وقتی همه چیز را از بین می‌برید. گم کردن وسایل کوچک آسان است. از کیسه های پلاستیکی قابل آب بندی مجدد برای پیچ ها. سخت افزارها و سایر اقلام کوچک برای بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان هر قطعه مبلمان استفاده کنید. روی کیسه پلاستیکی یک نشانگر دائمی بچسبانید و آن را بچسبانید تا از گم شدن سخت افزار در حین جابجایی جلوگیری کنیدپ بسته بندی اثاثیه  ۱ را در شکل زیر میبییند . از سایر وسایل نرم مانند روزنامه. حوله و ملحفه برای بسته بندی اقلام شکننده ای که قصد بسته بندی آنها را دارید استفاده کنید. استفاده از این روش می تواند به شما کمک کند تا از لوازم بسته بندی خود نهایت استفاده را ببرید زیرا می توانید اقلام بیشتری را با جعبه های کمتری ارسال کنید بسته بندی اثاثیه  ۱| کارتن در اثاثیه.

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

1-بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان -بارکو اصفهان-

نحوه بسته بندی مبلمان برای جابجایی چگونه است

بهترین راه برای محافظت و آماده سازی مبلمان برای جابجایی. صرف زمان کافی برای بسته بندی مناسب همه چیز است. فیلم حباب برای محافظت از اقلام شکننده مانند میز شیشه ای. لامپ ها و سرامیک ها بهترین است. روکش پلاستیکی برای وسایل روکش شده مانند مبل و تشک عالی است. برای مبلمان چوبی. از نایلون حباب دار یا هر نوع پوشش پلاستیکی خودداری کنید. زیرا می تواند به سطح مبلمان آسیب برساند. در عوض. از یک پتوی متحرک یا پد مبلمان بین این دو استفاده کنید تا پوشش پلاستیکی مستقیماً با چوب تماس پیدا نکند.

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان را انتخاب کنید

اکنون که مبلمان شما آماده جابجایی است. وقت آن است که برای جابجایی آماده شوید. داشتن یک طرح جابجایی به شما کمک می کند تا اثاثیه بزرگ را با خیال راحت جابه جا کنید. درها و راهروها را اندازه بگیرید هنگام اسباب کشی. داشتن برنامه به شما کمک می کند درحمل اثاثیه منزل اصفهان زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید. در حالی که می توانید برخی از قطعات را جدا کنید. مبل ها. کابینت ها و کمدها هنوز قطعات بزرگ مبلمان هستند. تمام مبلمان خود و همچنین درها و راهروها را اندازه بگیرید تا نحوه جابجایی آنها را مشخص کنید.. درها و راهروها را پاک کنید چند روز قبل از حرکت. همه مسیرها را به سمت درب ورودی باز کنید. درها و ورودی ها را از همه زباله ها پاک کنید. درب را باز نگه دارید و از درب درب برای باز نگه داشتن آن در طول حرکت استفاده کنید. این کار باعث می شود که مبلمان به راحتی به بیرون از خانه منتقل شوند و مبلمان در هنگام جابجایی از برخورد با هر چیزی محافظت کند.

ابزار مناسب موبایل را دریافت کنید و باقی کار را به مابسپارید

مبلمان کوچک را می توان به راحتی بدون تجهیزات و ابزار جابه جا کرد. با این حال. مبلمان بزرگ‌تر. مانند صندلی‌های سنگین. مبل‌ها. کابینت‌ها و کمدها. ممکن است به تجهیزات مخصوص جابجایی نیاز داشته باشند. اجاره یک گاری یا گاری را در نظر بگیرید تا جابجایی این قطعات آسان تر (و ایمن تر) شود. از دیگر ابزارهای حرکتی مفید می توان به کمربندهای متحرک و اسکیت برد اشاره کرد.

از بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان مبلمان استفاده کنید

اگر کف چوبی یا کاشی دارید. گلایدر را زیر مبلمان قرار دهید تا از خراشیدگی کف جلوگیری شود. علاوه بر گلایدر مبلمان. اقلامی مانند حوله و مقوا می‌توانند به جابجایی راحت‌تر مبلمان کمک کنند و در عین حال از کف شما نیز محافظت کنند. کامیون مناسب را انتخاب کنید بسته بندی اثاثیه۲ را مشاهده میکیند زمانی که قصد دارید به تنهایی حرکت کنید. پیدا کردن کامیون متحرک مناسب مهم است. به دنبال کامیون ها یا کانتینرهای متحرک با بند و رمپ باشید. دستگاه بند به شما کمک می کند تا مبلمان را در حین سفر نگه دارید تا از افتادن آن در حین حمل و نقل جلوگیری کنید. وجود رمپ نیز بارگیری و تخلیه بارهای سنگین را آسان می کند. بسته بندی اثاثیه  ۲| باربی اصفهان

بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان

2-بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان -بارکو اصفهان-

نکاتی که هنگام تهیه و جابجایی مبلمان باید به خاطر بسپارید

تلاش برای حرکت به تنهایی می تواند طاقت فرسا باشد – بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان هر چه برنامه ریزی بیشتر در پیش داشته باشید. بهتر است. اگر مواد مناسبی داشته باشید. وسایل بزرگ را قبل از بسته بندی بشکنید و با یک لایه محافظ اضافی از وسایل شکننده مراقبت کنید. جابجایی مبلمان بسیار آسان تر خواهد بود.

برخی از نکاتی که هنگام آماده شدن برای حرکت خود باید در نظر بگیرید

 • اثاثیه سنگین را به تنهایی جابجا نکنید. بدیهی به نظر می رسد. اما اکثر مردم هنوز هم سعی می کنند خودشان اثاثیه سنگین را بلند کنند. از دوستان یا خانواده کمک بخواهید. از طرف دیگر. بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان برای کمک به جابجایی بارهای سنگین. جابجایی‌هایی را استخدام کنید که فقط نیروی کار دارند.
 • خرید بیمه جابجایی را در نظر بگیرید. وقتی به تنهایی حمل اثاثیه منزل اصفهانحرکت می کنید. حفاظت های سنتی که شرکت های حمل و نقل ارائه می دهند را ندارید. همانطور که می دانید تصادفات هر از گاهی اتفاق می افتد. محدوده های مختلف ارزیابی و بیمه جابجایی را برای محافظت از وسایل خود بررسی کنید

بسته بندی اثاثیه را در شکل زیر میبینید  ۳ . •.

 • جابجایی می تواند یک تجربه استرس زا باشد.

اما حرکت در سراسر شهرفرآیندی چالش برانگیزتر و گسترده تر است. بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهانیک جابجایی بین کانتری با یک شرکت حمل و نقل حرفه ای می تواند از ۱۵۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان هزینه داشته باشد. البته. کل هزینه به مجموع وسایلی که باید جابجا کنید و چقدر جابجا کرده اید بستگی دارد. با این حال. نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل استراتژی هایی وجود دارد که می توانید برای مقرون به صرفه تر کردن جابه جایی از آنها استفاده کنید بسته بندی اثاثیه  ۳|بارکو بهترین باربری   .

 • .

سوالاتت متداول چگونه به توزیع متوازن مبلمان میپردازیم ؟ ابتدا مبلمان سنگین را نصب کنید. ابتدا سنگین ترین وسایل را روی کامیون در حال حرکت قرار دهید. این به توزیع یکنواخت وزن کمک می کند و رانندگی کامیون را آسان تر می کند. همچنین برای بارگیری و تخلیه آسان کامیون. وسایل سنگین‌تر را به دیوار تکیه دهید برای جا به جای یکار امد تر مبلمان باید چه کرد؟ تعیین کنید که برای کمک به عبور کارآمدتر مبلمان. باید چارچوب درها یا هر قالب پایه دیوار را بردارید چگونه اسباب کشی اسان تر میشود؟ در صورت امکان وقت بگذارید و مبلمان خود را کاملاً جدا کنید. این کار اسباب کشی را آسان تر می کند.

بدون نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *